Kamu İhaleleri

AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinde Üzere 1 Yıllık 122 Kalem Biyomedikal Tıbbi Malzeme Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinde Üzere 1 Yıllık 122 Kalem Biyomedikal Tıbbi Malzeme Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Afyonkarahisar), kayıtlarımızda 23 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.282.210.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Familya Medikal ve Teknolojik Ürünler İthalat İhracat ve Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (2)Gazi Endüstri Anonim Şirketi (1)Biodal İç ve Dış Tic A.Ş. (1)Oley Tıbbi Ürünler ve Medikal Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)Labtıp Medikal İnşaat Gıda Temizlik San.ve Tic.Ltd.Ş (1)Kontıp Medikal Tarım Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/125553 · 15.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gazi Endüstri Anonim Şirketi — ₺45.628
2021/125553 · 11.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Biodal İç ve Dış Tic A.Ş. — ₺59.400
2021/125553 · 11.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺24.433
2021/125553 · 10.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Oley Tıbbi Ürünler ve Medikal Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺25.440
2021/125553 · 10.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Labtıp Medikal İnşaat Gıda Temizlik San.ve Tic.Ltd.Ş — ₺119.173
2021/125553 · 09.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Familya Medikal ve Teknolojik Ürünler İthalat İhracat ve Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺360
2021/125553 · 09.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Familya Medikal ve Teknolojik Ürünler İthalat İhracat ve Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺27.427
2021/125553 · 09.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kontıp Medikal Tarım Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺51.004
2021/125553 · 09.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İnterlife Medikal Sistemler Elektronik Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺102.482
2021/125553 · 07.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: A ve A Sağlık Anonim Şirketi — ₺19.101
2021/125553 · 07.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺65.101
2021/125553 · 07.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İnnoderm Medikal Ürünler Ticaret Anonim Şirketi — ₺38.600
2021/125553 · 07.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi — ₺79.131
2021/125553 · 04.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aritmi Medikal İşletmecilik ve Ticaret Limited Şirketi — ₺125.600
2021/125553 · 04.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yükseliş Hastane Ekipmanl İmalat San ve Tic Ltd Şti — ₺65.000
2021/125553 · 04.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi ve Ticaret A.Ş — ₺32.775
2021/125553 · 04.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Trend Radyoloji Medikal ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi — ₺21.260
2021/125553 · 04.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medikal İş Hast.Lab.Cihaz ve Alet.İth.Taah.Müm.Tic.Ltd.Şti. — ₺22.401
2021/125553 · 04.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Olcay Sağlık Ürünleri İthalat İhracat Pazarlama İnş.Nak.Tur.Dekor. Taah.ve Tic.Ltd.Şti — ₺3.600
2021/125553 · 04.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺17.154
2021/125553 · 04.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi — ₺33.709
2021/125553 · 03.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺36.178
2021/125553 · 02.06.2021

BİYOMEDİKAL TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺267.254