Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR ADANA ÇUKUROVA DEVLET HASTANESİ 61 Kalem Tıbbi Sarf ve Biyomedikal Sarf Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ALINACAKTIR ADANA ÇUKUROVA DEVLET HASTANESİ 61 Kalem Tıbbi Sarf ve Biyomedikal Sarf Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Adana), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺542.206.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/246379 · 14.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: İkra Medikal ve Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺46.400
2021/246379 · 14.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺10.700
2021/246379 · 09.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺36.940
2021/246379 · 09.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: Dr Turk Tıbbi Medikal Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺6.450
2021/246379 · 08.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺125.200
2021/246379 · 08.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺66.120
2021/246379 · 08.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: İnceler Medikal Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺3.900
2021/246379 · 08.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: Selçuk Çelik Kimya Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺194.500
2021/246379 · 08.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: Yeldan Tıbbi Malzemeler Tic.Ltd.Şti. — ₺15.610
2021/246379 · 07.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: Doruk Sağlık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺26.500
2021/246379 · 07.07.2021

TIBBİ SARF VE BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺9.886