Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR BURDUR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 199 Kalem Temizlik, Kırtasiye, Mefruşat Toner Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ALINACAKTIR BURDUR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 199 Kalem Temizlik, Kırtasiye, Mefruşat Toner Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Burdur), kayıtlarımızda 10 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺5.533.946.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2022/14202 · 29.03.2022

KIRTASİYE, MEFRUŞAT TONER SATIN

Kazanan: Özenay Kimya Medikal Bilişim Kozmetik Makina İnşaat Tekstil Kırtasiye Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.460.452
2022/14202 · 29.03.2022

KIRTASİYE, MEFRUŞAT TONER SATIN

Kazanan: Tuca İnşaat Turizm Medikal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺209.838
2022/14202 · 28.03.2022

KIRTASİYE, MEFRUŞAT TONER SATIN

Kazanan: Ortaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi — ₺160.431
2022/14202 · 28.03.2022

KIRTASİYE, MEFRUŞAT TONER SATIN

Kazanan: Hastem Gül Ürünleri Tem.Gıda San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺872.936
2022/14202 · 28.03.2022

KIRTASİYE, MEFRUŞAT TONER SATIN

Kazanan: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺1.393.105
2022/14202 · 25.03.2022

KIRTASİYE, MEFRUŞAT TONER SATIN

Kazanan: Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺81.521
2022/14202 · 25.03.2022

KIRTASİYE, MEFRUŞAT TONER SATIN

Kazanan: Teknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi — ₺10.000
2022/14202 · 25.03.2022

KIRTASİYE, MEFRUŞAT TONER SATIN

Kazanan: Demoteks Medikal Tekstil Anonim Şirketi — ₺965.460
2022/14202 · 25.03.2022

KIRTASİYE, MEFRUŞAT TONER SATIN

Kazanan: Setenay Medikal Kağıt Endüstriyel Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺39.592
2022/14202 · 24.03.2022

KIRTASİYE, MEFRUŞAT TONER SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺340.611