Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR DENİZLİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Denizli İl Sağlık Müdürlüğü II Basamak Sağlık Tesislerine Ait 124 Kalem Temizlik ve Kırtasiye Malzemeleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ALINACAKTIR DENİZLİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Denizli İl Sağlık Müdürlüğü II Basamak Sağlık Tesislerine Ait 124 Kalem Temizlik ve Kırtasiye Malzemeleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Denizli), kayıtlarımızda 10 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺8.824.347.

En çok ihale kazanan firmalar

Neta Temizlik Ürünleri Kimya İnşaat San.ve Tic.Ltd.Ş (1)Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (1)FSM 1453 Turizm Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Turimpeks Kağıtcılık Elektronik Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi (1)Yeni Merhaba Kır.Matbu Evrak Top.San.Tic.Ltd.Şti. (1)Alisa Gıda Tarım Hayvancılık Temizlik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2022/478367 · 27.07.2022

TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺158.045
2022/478367 · 26.07.2022

TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Neta Temizlik Ürünleri Kimya İnşaat San.ve Tic.Ltd.Ş — ₺124.990
2022/478367 · 26.07.2022

TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. — ₺34.265
2022/478367 · 25.07.2022

TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: FSM 1453 Turizm Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺241.749
2022/478367 · 25.07.2022

TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Turimpeks Kağıtcılık Elektronik Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺588.718
2022/478367 · 25.07.2022

TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Yeni Merhaba Kır.Matbu Evrak Top.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺166.410
2022/478367 · 25.07.2022

TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Alisa Gıda Tarım Hayvancılık Temizlik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺7.250
2022/478367 · 25.07.2022

TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Setenay Medikal Kağıt Endüstriyel Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺294.516
2022/478367 · 25.07.2022

TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri Anonim Şirketi — ₺560.584
2022/478367 · 21.07.2022

TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Despa Kimya. Tekstil, Elektrik, Elektronik, Kırtasiye, Ambalaj, Gıda, İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺6.647.820