Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -ERDEMLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 60 Kalem Basılı Evrak, Toner ve Kırtasiye Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -ERDEMLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 60 Kalem Basılı Evrak, Toner ve Kırtasiye Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Mersin), kayıtlarımızda 10 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺151.950.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Seyitoğlu İnşaat Nakliyat Temizlik Akaryakıt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Yel Ofset Matbaacılık Sanayi ve Kağıt Paza.Ltd.Şti. (1)Green Bilişim Çevre ve Ofis Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)Turimpeks Kağıtcılık Elektronik Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi (1)Mesas Kırtasiye İnş.Gıda Öz. Eğt.Hiz.Tem Pazl.San. ve Tic.Ltd (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/66301 · 25.03.2020

BASILI EVRAK, TONER VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺720
2020/66301 · 25.03.2020

BASILI EVRAK, TONER VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.375
2020/66301 · 25.03.2020

BASILI EVRAK, TONER VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Seyitoğlu İnşaat Nakliyat Temizlik Akaryakıt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺10.439
2020/66301 · 25.03.2020

BASILI EVRAK, TONER VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺30.349
2020/66301 · 24.03.2020

BASILI EVRAK, TONER VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺970
2020/66301 · 24.03.2020

BASILI EVRAK, TONER VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Yel Ofset Matbaacılık Sanayi ve Kağıt Paza.Ltd.Şti. — ₺5.652
2020/66301 · 24.03.2020

BASILI EVRAK, TONER VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Green Bilişim Çevre ve Ofis Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺25.754
2020/66301 · 23.03.2020

BASILI EVRAK, TONER VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Turimpeks Kağıtcılık Elektronik Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺16.680
2020/66301 · 23.03.2020

BASILI EVRAK, TONER VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺39.159
2020/66301 · 23.03.2020

BASILI EVRAK, TONER VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Mesas Kırtasiye İnş.Gıda Öz. Eğt.Hiz.Tem Pazl.San. ve Tic.Ltd — ₺1.853