Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR GÖLCÜK NECATİ ÇELİK DEVLET HASTANESİ 81 Kalem Tıbbi Sarf, Biyomedikal Sarf ve Parça Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ALINACAKTIR GÖLCÜK NECATİ ÇELİK DEVLET HASTANESİ 81 Kalem Tıbbi Sarf, Biyomedikal Sarf ve Parça Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Kocaeli), kayıtlarımızda 10 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺740.860.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/738838 · 03.02.2022

TIBBİ SARF, BİYOMEDİKAL SARF VE YEDEK PARÇA SATIN

Kazanan: A Ve A Sağlık Anonim Şirketi — ₺9.833
2021/738838 · 03.02.2022

TIBBİ SARF, BİYOMEDİKAL SARF VE YEDEK PARÇA SATIN

Kazanan: Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi — ₺92.640
2021/738838 · 31.01.2022

TIBBİ SARF, BİYOMEDİKAL SARF VE YEDEK PARÇA SATIN

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺230.855
2021/738838 · 31.01.2022

TIBBİ SARF, BİYOMEDİKAL SARF VE YEDEK PARÇA SATIN

Kazanan: Beren Medikal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺68.220
2021/738838 · 31.01.2022

TIBBİ SARF, BİYOMEDİKAL SARF VE YEDEK PARÇA SATIN

Kazanan: Trio Sağlık Gereçleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺71.250
2021/738838 · 31.01.2022

TIBBİ SARF, BİYOMEDİKAL SARF VE YEDEK PARÇA SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺24.504
2021/738838 · 31.01.2022

TIBBİ SARF, BİYOMEDİKAL SARF VE YEDEK PARÇA SATIN

Kazanan: Gül Tıbbi Malzeme Restaurant Temizlik Nakliyat Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺68.766
2021/738838 · 31.01.2022

TIBBİ SARF, BİYOMEDİKAL SARF VE YEDEK PARÇA SATIN

Kazanan: Ostin İnşaat Taahhüt Medikal Gıda Tic San.Ltd.Şti. — ₺34.500
2021/738838 · 28.01.2022

TIBBİ SARF, BİYOMEDİKAL SARF VE YEDEK PARÇA SATIN

Kazanan: Ege Deniz Medikal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺70.800
2021/738838 · 28.01.2022

TIBBİ SARF, BİYOMEDİKAL SARF VE YEDEK PARÇA SATIN

Kazanan: Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺69.492