Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020-2021 Yılları (18 Aylık) Biyomedikal Malzemeleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020-2021 Yılları (18 Aylık) Biyomedikal Malzemeleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (İzmir), kayıtlarımızda 34 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺9.992.071.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

GT Sağlık Ürünleri ve Araç Kiralama Hizmetliri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. (2)Familya Medikal ve Teknolojik Ürünler İthalat İhracat ve Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (2)Metko Medikal ve Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Limited Şirketi (2)Er-Med Sağlık Araç ve Gereçleri Ticaret Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Orcan Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. (1)Kafmed Sağlık Medikal İnşaat Tarım İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/230100 · 22.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: GT Sağlık Ürünleri ve Araç Kiralama Hizmetliri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺130.702
2020/230100 · 21.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺699.986
2020/230100 · 20.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Familya Medikal ve Teknolojik Ürünler İthalat İhracat ve Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺4.306
2020/230100 · 20.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Metko Medikal ve Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺139.985
2020/230100 · 08.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Er-Med Sağlık Araç ve Gereçleri Ticaret Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺298.419
2020/230100 · 08.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Orcan Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺456.950
2020/230100 · 08.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Kafmed Sağlık Medikal İnşaat Tarım İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺140.079
2020/230100 · 08.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Kaes Danışmanlık Teknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺11.159
2020/230100 · 08.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Kılıç Med Medikal Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺59.930
2020/230100 · 08.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Gazi Endüstri Anonim Şirketi — ₺2.073.450
2020/230100 · 08.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Fresenıus Medikal Hizmetler A.Ş. — ₺289.296
2020/230100 · 08.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: ASD Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺577.314
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Asmedsan İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺18.447
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.160
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Familya Medikal ve Teknolojik Ürünler İthalat İhracat ve Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺84.874
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: GT Sağlık Ürünleri ve Araç Kiralama Hizmetliri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺225.960
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: C H M Medikal İnşaat Turizm Seyahat Gıda Tarım Temizlik ve İlaçlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺169.205
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Otamed Tıp-Lab Tıbbi Mal.İnş.İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺1.027.464
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi — ₺190.228
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺104.326
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Olgun Medikal İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi — ₺507.506
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: RV Medikal İnşaat Turizm Kuyum.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺42.750
2020/230100 · 07.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺858.211
2020/230100 · 06.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺12.336
2020/230100 · 06.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Kurtbaş Medikal Elektronik Bilgisayar İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺548.000
2020/230100 · 06.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: MDD Yatırım Danışmanlık ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺7.762
2020/230100 · 06.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Atatek Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺120.196
2020/230100 · 06.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Metromed Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. — ₺18.488
2020/230100 · 05.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Metko Medikal ve Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺115.130
2020/230100 · 05.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Neta Medikal Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd.Şti. — ₺111.024
2020/230100 · 05.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Yaşam Medikal Bilgisayar Haberleşme Servis Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺48.218
2020/230100 · 02.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Solmed Medikal Sağlık Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺59.185
2020/230100 · 02.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: FEM Medikal Tıbbi Malzemeler İthalat Ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺191.923
2020/230100 · 02.10.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Baxter Turkey Renal Hizmetler Anonim Şirketi — ₺629.105