Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020-2021 Yılları 12 Aylık Biyomedikal Toplu Tüketim Malzemeleri alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020-2021 Yılları 12 Aylık Biyomedikal Toplu Tüketim Malzemeleri alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (Samsun), kayıtlarımızda 21 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺3.001.826.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim ġirketi (2)Birey Medikal ĠnĢaat Gıda Temizlik Limited ġirketi (1)Medilans Tıbbi Medikal Oto Yedek Parça Bakım Onarım ĠnĢaat Temizlik Elektronik ve Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited ġirketi (1)Vefa DiĢ Deposu ĠnĢaat Sanayi Ticaret Limited ġirketi (1)Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited ġirketi (1)Hidromed Medikal Cihazlar ve Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/175549 · 02.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Birey Medikal ĠnĢaat Gıda Temizlik Limited ġirketi — ₺245.746
2020/175549 · 02.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Medilans Tıbbi Medikal Oto Yedek Parça Bakım Onarım ĠnĢaat Temizlik Elektronik ve Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited ġirketi — ₺215.216
2020/175549 · 02.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Vefa DiĢ Deposu ĠnĢaat Sanayi Ticaret Limited ġirketi — ₺343.743
2020/175549 · 02.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited ġirketi — ₺85.495
2020/175549 · 01.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Hidromed Medikal Cihazlar ve Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi — ₺9.500
2020/175549 · 01.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Ġlkem Medikal Sağlık Ürünleri ve Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret Limited ġirketi — ₺11.340
2020/175549 · 01.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Gül Tıbbi Malzeme Restaurant Temizlik Nakliyat Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi — ₺16.073
2020/175549 · 01.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺49.613
2020/175549 · 30.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim ġirketi — ₺300.942
2020/175549 · 30.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim ġirketi — ₺17.136
2020/175549 · 30.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Onur DiĢ Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi. — ₺22.095
2020/175549 · 30.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Baxter Turkey Renal Hizmetler Anonim ġirketi — ₺232.505
2020/175549 · 30.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Lider DiĢ Ġthalat Ġhracat Sanayi ve Ticaret Anonim ġirketi — ₺198.536
2020/175549 · 30.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: BinaĢ Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi — ₺87.631
2020/175549 · 30.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim ġirketi — ₺256.579
2020/175549 · 30.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited ġirketi — ₺161.848
2020/175549 · 30.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Reda Hastane Donanımları ve Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited ġirketi — ₺19.250
2020/175549 · 30.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Tekno Dental Medikal DiĢ Hekimliği Cihazları Sanayi Ve Ticaret Limited ġiketi — ₺99.073
2020/175549 · 29.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Yetki Medikal Ürünle Ġlaç Ġtriyat ve Tıbbi Cihaz.Ltd.ġti — ₺6.444
2020/175549 · 24.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Az Dental DiĢ Malzemeleri Ticaret Pazarlama Limited ġirketi — ₺365.762
2020/175549 · 24.06.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Sur-Med Cerrahi ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler Ġthalat Ticaret ve Sanayi Anonim ġirketi — ₺257.300