Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI- KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI -3 Başkanlığımıza Bağlı Sağlık Tesisleri İçin Biyomedikal Tüketim Malzemeleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI- KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI -3 Başkanlığımıza Bağlı Sağlık Tesisleri İçin Biyomedikal Tüketim Malzemeleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (İstanbul), kayıtlarımızda 13 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺8.770.914.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2022/322271 · 05.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Öncü Grup Medikal Anonim Şirketi — ₺96.000
2022/322271 · 05.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Disa Grup Tıbbi Malzemeleri Pazarlama İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺37.824
2022/322271 · 05.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺47.850
2022/322271 · 04.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Artımed Medikal Tıbbi Malzemeler İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺75.480
2022/322271 · 01.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Tempo Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi — ₺684.379
2022/322271 · 01.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Soysallar Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺10.240
2022/322271 · 01.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Norm Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺946.940
2022/322271 · 01.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Meditaş Tıbbı Araç ve Gereç.İth.İhr.İm.San.ve Tic.AŞ — ₺709.952
2022/322271 · 01.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Politek Medikal Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi — ₺636.500
2022/322271 · 01.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Seyamed Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.610.094
2022/322271 · 01.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺3.728.950
2022/322271 · 01.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺177.020
2022/322271 · 01.07.2022

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Yavuz Biyomedikal Hastane Malzemeleri ve Otomotiv Bilişim Hırdavat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺9.685