Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VETERİNER HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Veteriner ilaçları ve tıbbi sarf malzemeleri işi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ALINACAKTIR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VETERİNER HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Veteriner ilaçları ve tıbbi sarf malzemeleri işi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (İstanbul), kayıtlarımızda 12 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺2.070.386.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

İstanbul Depofarma İlaç Sanayi Limited Şirketi (1)VEP Medikal Veterinelik Ekip.Sağ.Hiz.Paz.S.Tic.Ltd.Ş (1)Hasvet Medikal Yazılım Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Vip Hayvancılık Veteriner Medikal Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)Vega Medikal Bilgisayar İth.İhr.Paz.Ltd.Şti. (1)Elitvet Hayvan Sağlığı Dan.Hiz.San.ve Tic.Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/174736 · 02.07.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: İstanbul Depofarma İlaç Sanayi Limited Şirketi — ₺134.355
2021/174736 · 02.07.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: VEP Medikal Veterinelik Ekip.Sağ.Hiz.Paz.S.Tic.Ltd.Ş — ₺117.500
2021/174736 · 02.07.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Hasvet Medikal Yazılım Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺274.600
2021/174736 · 01.07.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Vip Hayvancılık Veteriner Medikal Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺171.050
2021/174736 · 01.07.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Vega Medikal Bilgisayar İth.İhr.Paz.Ltd.Şti. — ₺282.825
2021/174736 · 30.06.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Elitvet Hayvan Sağlığı Dan.Hiz.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺46.800
2021/174736 · 30.06.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Dalgıç Sağlık ve Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺202.160
2021/174736 · 29.06.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Ekilen İlaç Sanayi Tic.Ltd.Şti. — ₺129.283
2021/174736 · 29.06.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Bolu Ted Ecza Deposu İlaç Tarım Hayvancılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺264.937
2021/174736 · 29.06.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺137.727
2021/174736 · 29.06.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Ece Ecza Deposu İlaç ve Itriyat San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺280.650
2021/174736 · 29.06.2021

VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN

Kazanan: Atilla Teknik Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺28.500