Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR MERSİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 12 Aylık Temizlik, Mefruşat ve Kırtasiye Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ALINACAKTIR MERSİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 12 Aylık Temizlik, Mefruşat ve Kırtasiye Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Mersin), kayıtlarımızda 30 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺17.626.353.

En çok ihale kazanan firmalar

Rota Hijyen Endüstriyel Temizlik Medikal Plastik Ambalaj Malzemeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (2)Promed Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (2)SBK Ambalaj Temizlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (2)Hedef Tıbbi Ürünler San. Ve Tic. Ltd Şti. (1)Mesas Kırtasiye İnş.Gıda Öz. Eğt.Hiz.Tem Pazl.San. Ve Tic.Ltd (1)Bozbeyler Manifatura San.Ve Tic.Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/246581 · 13.08.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Rota Hijyen Endüstriyel Temizlik Medikal Plastik Ambalaj Malzemeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺4.273.225
2020/246581 · 12.08.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Hedef Tıbbi Ürünler San. Ve Tic. Ltd Şti. — ₺781.392
2020/246581 · 12.08.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Promed Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺34.508
2020/246581 · 11.08.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: SBK Ambalaj Temizlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺62.496
2020/246581 · 10.08.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺837.992
2020/246581 · 10.08.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.574.100
2020/246581 · 29.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Mesas Kırtasiye İnş.Gıda Öz. Eğt.Hiz.Tem Pazl.San. Ve Tic.Ltd — ₺18.371
2020/246581 · 29.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Bozbeyler Manifatura San.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺65.050
2020/246581 · 29.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺165.739
2020/246581 · 28.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Dispomed Sağlık Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.727.390
2020/246581 · 28.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş — ₺3.678
2020/246581 · 28.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: 4K Taahhüt Proje Yapı İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺718.565
2020/246581 · 28.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.153.404
2020/246581 · 28.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Ertuğrul Temizlik Ürünleri Sanayi Ve Turizm Ticaret Ltd.Şti — ₺97.663
2020/246581 · 27.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Promed Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺13.060
2020/246581 · 27.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: M.C.P.Tekstil Konfeksiyon Gıda Turizm İnşaat Temizlik Malzemeleri Beyaz Eşya Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺17.593
2020/246581 · 24.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Rota Hijyen Endüstriyel Temizlik Medikal Plastik Ambalaj Malzemeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.090.713
2020/246581 · 24.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Latin Kurumsal Hizmetler İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺66.383
2020/246581 · 24.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Royal Hastane Donanımları San.Ve Tic.A.Ş. — ₺229.104
2020/246581 · 24.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: SBK Ambalaj Temizlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺306.237
2020/246581 · 24.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.031.544
2020/246581 · 22.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Varol Tekstil Turizm Gıda Mob.San.Tic Ltd.Şrk. — ₺39.091
2020/246581 · 22.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Mega Teknik Kağıt Sanayi Ve Gıda Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺201.912
2020/246581 · 22.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Ortaklar Eğitim Kırtasiye Ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi — ₺25.829
2020/246581 · 22.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Mersin Çizgi Teknoloji Büro Makinaları Güvenlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺24.060
2020/246581 · 21.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Mafaoğulları Sağlık Tekstil İnşaat Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.677.333
2020/246581 · 21.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺333.937
2020/246581 · 21.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: ARMY Baskı Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺15.568
2020/246581 · 21.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺16.828
2020/246581 · 20.07.2020

TEMİZLİK, MEFRUŞAT VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.590