Kamu İhaleleri

ALINACAKTIR SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ 100 Kalem Kırtasiye Temizlik Ve Bilgi İşlem Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

ALINACAKTIR SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ 100 Kalem Kırtasiye Temizlik Ve Bilgi İşlem Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (Tokat), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺3.232.001.

En çok ihale kazanan firmalar

Aber Temizlik Gıda Yemek İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Destine Temizlik Plastik Gıda Tar.Hayv.İth.İhr.San.ve Tic.Ltd (1)Ada Endüstriyel Makine ve Temizlik Özel Eğitim Gıda ve Hayvancılık ve Tarım İmalat İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi (1)Üçel Kimya Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. (1)Merih Bilgisayar Elektrik Temizlik Yemekçilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/851068 · 02.03.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺93.214
2021/851068 · 01.03.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Aber Temizlik Gıda Yemek İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺448.000
2021/851068 · 28.02.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺628.020
2021/851068 · 28.02.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺36.980
2021/851068 · 25.02.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺6.150
2021/851068 · 25.02.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Destine Temizlik Plastik Gıda Tar.Hayv.İth.İhr.San.ve Tic.Ltd — ₺330.372
2021/851068 · 24.02.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Ada Endüstriyel Makine ve Temizlik Özel Eğitim Gıda ve Hayvancılık ve Tarım İmalat İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺1.291.640
2021/851068 · 23.02.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺76.605
2021/851068 · 23.02.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Üçel Kimya Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. — ₺103.500
2021/851068 · 22.02.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Merih Bilgisayar Elektrik Temizlik Yemekçilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺18.000
2021/851068 · 22.02.2022

KIRTASİYE TEMİZLİK VE BİLGİ İŞLEM MALZEMESİ SATIN

Kazanan: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺199.520