Kamu İhaleleri

AMASYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 374 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

AMASYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 374 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Amasya), kayıtlarımızda 29 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺2.661.279.

En çok ihale kazanan firmalar

Med'c Tıbbi Malzeme Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. (1)Zafer Medikal ve Sağlık Hiz.Elkt.Paz İth.İhr.Ltd.Şti. (1)İlkem Medikal Sağlık Ürünleri ve Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)Gazi Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi (1)Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/146549 · 22.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺116.260
2020/146549 · 21.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺56.930
2020/146549 · 21.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Med'c Tıbbi Malzeme Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. — ₺43.230
2020/146549 · 21.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Zafer Medikal ve Sağlık Hiz.Elkt.Paz İth.İhr.Ltd.Şti. — ₺21.000
2020/146549 · 21.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺73.425
2020/146549 · 21.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İlkem Medikal Sağlık Ürünleri ve Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺18.357
2020/146549 · 21.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gazi Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺84.900
2020/146549 · 20.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺395.148
2020/146549 · 20.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. — ₺124.831
2020/146549 · 20.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: B.Braun Medikal Dış Ticaret Anonim Şirketi. — ₺50.100
2020/146549 · 20.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Tu-Se İlaç Ecza Tıbbi Malzeme Gıda Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺246.850
2020/146549 · 20.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kardıostar Tıbbi Cihazlar Medikal Ürünleri İnşaat Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺129.500
2020/146549 · 20.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺11.730
2020/146549 · 20.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: CMB Medikal Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺60.315
2020/146549 · 17.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Serenity Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺21.603
2020/146549 · 17.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Selam Medikal Taşımacılık San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺13.255
2020/146549 · 17.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sur-Med Cerrahi ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler İthalat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺565.866
2020/146549 · 17.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Türksoy Medikal Tıbbi Gereçler Sağlık Hizmet Gıda Turizm Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺114.820
2020/146549 · 17.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. — ₺5.625
2020/146549 · 17.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺6.700
2020/146549 · 17.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Mediteks Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme Tekstil Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺95.593
2020/146549 · 17.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺173.880
2020/146549 · 16.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺9.100
2020/146549 · 16.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sipahi Tarım Ürün.İnş.Tic.San Ltd.Şti — ₺86.455
2020/146549 · 14.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Bıotech Vısıoncare Sağlık Ürünleri Sanayi ve Tic.A.Ş. — ₺13.110
2020/146549 · 14.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Shunmei Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi — ₺14.280
2020/146549 · 14.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sis Ecza Deposu İnşaat Taahhüt Turizm ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺65.754
2020/146549 · 14.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İnceler Kozmetik Tıbbi Malzemeler Tic.San.Ltd.Şti. — ₺8.988
2020/146549 · 14.07.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺33.674