Kamu İhaleleri

AMASYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Biyomedikal Tüketim İhalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

AMASYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Biyomedikal Tüketim İhalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Amasya), kayıtlarımızda 15 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.413.736.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. (1)CMB Medikal Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)REN Klima Isıtma Elektrik Oto.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti (1)Eko Sağlık Hizmetleri İnşaat Taahhüt Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)Birey Medikal İnşaat Gıda Temizlik Limited Şirketi (1)Prima Medikal Gereçler İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/294229 · 23.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. — ₺29.787
2020/294229 · 16.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: CMB Medikal Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺74.239
2020/294229 · 16.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: REN Klima Isıtma Elektrik Oto.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti — ₺109.184
2020/294229 · 15.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Eko Sağlık Hizmetleri İnşaat Taahhüt Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺22.428
2020/294229 · 15.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Birey Medikal İnşaat Gıda Temizlik Limited Şirketi — ₺27.345
2020/294229 · 15.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Prima Medikal Gereçler İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺95.000
2020/294229 · 14.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺7.515
2020/294229 · 14.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺77.800
2020/294229 · 14.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İlkem Medikal Sağlık Ürünleri ve Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺47.348
2020/294229 · 14.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sur-Med Cerrahi ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler İthalat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺146.684
2020/294229 · 11.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺38.125
2020/294229 · 10.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Atasan Medikal Tıbbi Malzeme Gıda ve Tekstil İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi. — ₺558.615
2020/294229 · 09.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Zafer Medikal ve Sağlık Hiz.Elkt.Paz İth.İhr.Ltd.Şti. — ₺71.907
2020/294229 · 09.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi — ₺65.571
2020/294229 · 08.09.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺42.189