Kamu İhaleleri

ANKARA ŞEHİR HASTANESİ-ANKARA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 47 Kalem biyomedikal sarf malzeme ihalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ANKARA ŞEHİR HASTANESİ-ANKARA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 47 Kalem biyomedikal sarf malzeme ihalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Ankara), kayıtlarımızda 12 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺6.120.955.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Metko Medikal Ve Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Limited Şirketi (2)Draeger Medikal Ticaret Ve Servis Anonim Şirketi (2)Binaş Medikal Sistemler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Cnna Tıbbi Cihazlar İmalat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Royal Med Medikal Gıda Bilgisayar Büro Makinaları Kırtasiye İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Royal Hastane Donanımları San.Ve Tic.A.Ş. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/471052 · 03.12.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺226.400
2021/471052 · 02.12.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metko Medikal Ve Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺318.110
2021/471052 · 01.12.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Cnna Tıbbi Cihazlar İmalat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺3.000.000
2021/471052 · 01.12.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Royal Med Medikal Gıda Bilgisayar Büro Makinaları Kırtasiye İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺445.000
2021/471052 · 30.11.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Draeger Medikal Ticaret Ve Servis Anonim Şirketi — ₺155.700
2021/471052 · 29.11.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Royal Hastane Donanımları San.Ve Tic.A.Ş. — ₺285.750
2021/471052 · 19.11.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Draeger Medikal Ticaret Ve Servis Anonim Şirketi — ₺281.250
2021/471052 · 19.11.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Özel Medikal Tıbbi Cihazlar Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺65.600
2021/471052 · 19.11.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metko Medikal Ve Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺379.525
2021/471052 · 19.11.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ceren Medikal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺32.300
2021/471052 · 18.11.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ezay Medikal Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺817.500
2021/471052 · 16.11.2021

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Fulse İnşaat Makine Sanayi Ve Tic Ltd.Ş.Ti. — ₺113.820