Kamu İhaleleri

ANKARA ŞEHİR HASTANESİ-ANKARA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 85 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme İhalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ANKARA ŞEHİR HASTANESİ-ANKARA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 85 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme İhalesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Ankara), kayıtlarımızda 16 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺11.066.143.

En çok ihale kazanan firmalar

MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Sıla Teknoloji ve Sağlık Anonim Şirketi - Sıla Danışmanlık Bilişim Sağlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Gölbaşı Şubesi (1)BTM Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Komesis Medikal Özel Sağlık Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Üstün Medikal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi. (1)Tekmed Sağlık Ürünleri İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/276734 · 04.11.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺157.698
2021/276734 · 24.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sıla Teknoloji ve Sağlık Anonim Şirketi - Sıla Danışmanlık Bilişim Sağlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Gölbaşı Şubesi — ₺39.420
2021/276734 · 23.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: BTM Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺103.860
2021/276734 · 23.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Komesis Medikal Özel Sağlık Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺188.640
2021/276734 · 22.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Üstün Medikal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi. — ₺945.000
2021/276734 · 22.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Tekmed Sağlık Ürünleri İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. — ₺1.450.000
2021/276734 · 21.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Smıth ve Nephew Medikal Cihazlar Ticaret Limited Şirketi — ₺2.598.525
2021/276734 · 21.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺41.250
2021/276734 · 20.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺79.560
2021/276734 · 17.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Novart Medikal ve Tıp Teknolojileri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺579.200
2021/276734 · 17.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: OKB Medikal Mühendislik Yazılım Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺733.250
2021/276734 · 17.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kalice Tekstil Tıbbi Malzeme İnşaat Gıda Kırtasiye Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺313.500
2021/276734 · 17.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺97.000
2021/276734 · 16.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Eylem Medikal İnşaat Turizm Yenilenebilir Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺3.102.500
2021/276734 · 16.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kardiyosol Arge İlaç Laboratuvar Hizmetleri Eğitim Danışmanlık Pazarlama İthalat İhracat İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺28.040
2021/276734 · 15.09.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metko Medikal ve Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺608.700