Kamu İhaleleri

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK VE UYGULAMA MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ 2022 Mali Yılı Ayniyat Saymanlığı İçin 95 Kalem Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK VE UYGULAMA MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ 2022 Mali Yılı Ayniyat Saymanlığı İçin 95 Kalem Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (Erzurum), kayıtlarımızda 14 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺5.202.252.

En çok ihale kazanan firmalar

Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. (1)Aktif Tıp Sterilizasyon Gıd.İç Ve Dış.Tic.A.Ş. (1)Er Karaca Medikal Ticaret Ve Sanayi Ltd Şti (1)Erdamed Tıbbi Ürünler Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)Sargoz Medikal İnşaat Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/460446 · 17.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. — ₺1.637.633
2021/460446 · 17.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺104.950
2021/460446 · 16.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aktif Tıp Sterilizasyon Gıd.İç Ve Dış.Tic.A.Ş. — ₺98.028
2021/460446 · 16.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Er Karaca Medikal Ticaret Ve Sanayi Ltd Şti — ₺2.053.850
2021/460446 · 16.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erdamed Tıbbi Ürünler Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺216.550
2021/460446 · 15.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺19.745
2021/460446 · 15.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sargoz Medikal İnşaat Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺86.250
2021/460446 · 14.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺29.750
2021/460446 · 14.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erdoğu Paz.Tıbbi Malz.İth.İhr.Tic.Ve San.AŞ — ₺101.750
2021/460446 · 14.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Multimed Sağlık Gereçleri Elektrik Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺9.900
2021/460446 · 14.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Altındal Med Medikal İnşaat Oto.Trz.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺38.155
2021/460446 · 13.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺528.692
2021/460446 · 10.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Önder Med Tıbbi Malzeme Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺265.750
2021/460446 · 08.12.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Doğukimya Med.İnş.Taah.İtr.Gıda Mad.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺11.250