Kamu İhaleleri

AVADANLIK SATIN ALINACAKTIR ERZİNCAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Tıbbi Malzeme, Tıbbi Tüketim, Yedek Parça ve avadanlık alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

AVADANLIK SATIN ALINACAKTIR ERZİNCAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Tıbbi Malzeme, Tıbbi Tüketim, Yedek Parça ve avadanlık alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Erzincan), kayıtlarımızda 16 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺3.545.252.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Doğu Anadolu Diş Deposu Medikal Turizm Kuyumculuk Dayanıklı Tüketim Maddeleri Ticaret Sanayi ve Pazarlama Limited Şirketi. (1)Erzincan Fırat Medikal Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Abbott Laboratuarları İthalat İhr.ve Tic.Ltd.Şti. (1)Baın Medikal Ticaret Limited Şirketi (1)Şark Diş ve Medikal Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)Trent Radyoloji Medikal ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/270038 · 22.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.980
2020/270038 · 22.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺703.250
2020/270038 · 22.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Doğu Anadolu Diş Deposu Medikal Turizm Kuyumculuk Dayanıklı Tüketim Maddeleri Ticaret Sanayi ve Pazarlama Limited Şirketi. — ₺405.425
2020/270038 · 21.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Erzincan Fırat Medikal Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺964.161
2020/270038 · 21.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Abbott Laboratuarları İthalat İhr.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺317.500
2020/270038 · 20.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Baın Medikal Ticaret Limited Şirketi — ₺540.900
2020/270038 · 20.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Şark Diş ve Medikal Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺331.522
2020/270038 · 20.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺45.494
2020/270038 · 19.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Trent Radyoloji Medikal ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi — ₺55.000
2020/270038 · 19.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺8.450
2020/270038 · 19.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Zenda Medikal Elektronik İnşaat Temizlik Gıda Pazarlama Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi — ₺9.216
2020/270038 · 19.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Arı Medikal Tıbbi Gereçler San ve Tic .Ltd.Şti. — ₺5.940
2020/270038 · 19.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti. — ₺42.570
2020/270038 · 19.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺68.000
2020/270038 · 15.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: İnceler Kozmetik Tıbbi Malzemeler Tic.San.Ltd.Şti. — ₺29.780
2020/270038 · 15.10.2020

TIBBİ MALZEME, TIBBİ TÜKETİM, YEDEK PARÇA VE

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺16.065