Kamu İhaleleri

BİLECİK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 120 Kalem Temizlik Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

BİLECİK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 120 Kalem Temizlik Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Bilecik), kayıtlarımızda 10 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺2.427.686.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Yalçın Harita Mühendislik İnşaat Tic Ltd.Şti. (1)FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi (1)İBA Medikal Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Deniz Laboratuvar Ürünleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi (1)Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi Ve Ticaret A.Ş (1)Akburan Temizlik Gıda Ve Tarım Ürünleri İnşaat Malzemeleri Yakacak Maddeleri Taşımacılık Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/537882 · 18.12.2020

TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yalçın Harita Mühendislik İnşaat Tic Ltd.Şti. — ₺110.392
2020/537882 · 17.12.2020

TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺438.911
2020/537882 · 17.12.2020

TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı İş Ortaklığı — ₺979.647
2020/537882 · 17.12.2020

TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺200.835
2020/537882 · 16.12.2020

TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İBA Medikal Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺139.500
2020/537882 · 16.12.2020

TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Deniz Laboratuvar Ürünleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi — ₺19.000
2020/537882 · 14.12.2020

TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi Ve Ticaret A.Ş — ₺310.538
2020/537882 · 14.12.2020

TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akburan Temizlik Gıda Ve Tarım Ürünleri İnşaat Malzemeleri Yakacak Maddeleri Taşımacılık Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺149.484
2020/537882 · 11.12.2020

TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Trend Radyoloji Medikal Ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi — ₺13.300
2020/537882 · 11.12.2020

TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺66.080