Kamu İhaleleri

BOZKURT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 115 Lise Öğrencisinin 06/09/2021-17/06/2022 Tarihleri Arasında Taşıma Merkezi Okullara 8 Araç İle 182 İşgünü Taşınması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

BOZKURT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 115 Lise Öğrencisinin 06/09/2021-17/06/2022 Tarihleri Arasında Taşıma Merkezi Okullara 8 Araç İle 182 İşgünü Taşınması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Denizli), kayıtlarımızda 3 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺237.510.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

S.S.23 Nolu İnceler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler