Kamu İhaleleri

CERRAHİ EL ALETLERİ SATIN ALINACAKTIR KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü ,Yüksek İhtisas Hastanesi ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin 2021 Yılı İhtiyacına binaen 373 (Üçyüzyetmişüç) Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi , Genel Sarf Malzemesi ve Cerrahi El Aletleri Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

CERRAHİ EL ALETLERİ SATIN ALINACAKTIR KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü ,Yüksek İhtisas Hastanesi ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin 2021 Yılı İhtiyacına binaen 373 (Üçyüzyetmişüç) Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi , Genel Sarf Malzemesi ve Cerrahi El Aletleri Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Kırıkkale), kayıtlarımızda 12 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺661.778.

En çok ihale kazanan firmalar

Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Royal Med Medikal Gıda Bilgisayar Büro Makinaları Kırtasiye İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Onur Diş Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. (1)Alakan Sağlık Hizmetleri Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Effe Group Medikal İnşaat Taahhüt Taşımacılık Sağlık Hizmetleri Temizlik İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi (1)Trend Radyoloji Medikal ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/213355 · 06.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺177.910
2021/213355 · 06.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Royal Med Medikal Gıda Bilgisayar Büro Makinaları Kırtasiye İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺56.940
2021/213355 · 06.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Onur Diş Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺107.826
2021/213355 · 05.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Alakan Sağlık Hizmetleri Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺100.000
2021/213355 · 05.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Effe Group Medikal İnşaat Taahhüt Taşımacılık Sağlık Hizmetleri Temizlik İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺24.540
2021/213355 · 05.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Trend Radyoloji Medikal ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi — ₺20.000
2021/213355 · 05.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺11.400
2021/213355 · 02.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Premıum Diş Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺58.511
2021/213355 · 02.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Dimsan Dental Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺41.328
2021/213355 · 02.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Neta Medikal Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd.Şti. — ₺520
2021/213355 · 02.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Yağız Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺52.414
2021/213355 · 02.07.2021

TIBBİ SARF MALZEMESİ, GENEL SARF MALZEMESİ VE

Kazanan: Metromed Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. — ₺10.390