Kamu İhaleleri

CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ-SİNCAN AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Muhtelif Gıda alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ-SİNCAN AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Muhtelif Gıda alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Ankara), kayıtlarımızda 10 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺17.896.233.

En çok ihale kazanan firmalar

Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi (2)Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii Ve Ticaret Limited Şirketi (2)Beysan Taşımacılık Gıda Katı Yakıt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Mustafa Durmaz Gıda Pazarlama İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Kınık Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi (1)Mahmut Dolmacı Baklavaları Börek Unlu Mamüller Gıda Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/219615 · 28.06.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Beysan Taşımacılık Gıda Katı Yakıt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.399.100
2021/219615 · 24.06.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi — ₺5.456.763
2021/219615 · 24.06.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi — ₺819.840
2021/219615 · 23.06.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Mustafa Durmaz Gıda Pazarlama İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.228.870
2021/219615 · 23.06.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kınık Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi — ₺1.134.740
2021/219615 · 21.06.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Mahmut Dolmacı Baklavaları Börek Unlu Mamüller Gıda Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.046.750
2020/573424 · 24.12.2020

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Name Kurumsal Yemek Gıda Anonim Şirketi — ₺886.650
2020/573424 · 23.12.2020

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺587.530
2020/573424 · 23.12.2020

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.058.590
2020/573424 · 22.12.2020

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sartaş Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺3.277.400