Kamu İhaleleri

DEVLET HASTANESİ -ADANA SEYHAN SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Temizlik Malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

DEVLET HASTANESİ -ADANA SEYHAN SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Temizlik Malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Adana), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.218.403.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Platex Kimya Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi (2)Platex Kimya Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)Oseka Özel Sağlık Hizmetleri Medikal Tıbbı Cihazları Tekstil Temizlik Maddeleri Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. (1)Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti (1)Prizma-Med Sağlık Hizmetleri Tic.San Ltd.Şti. (1)Tagü Yönetim Organizasyon İnşaat Taahhüt E-Ticaret Tarım Ürünleri Hayvancılık Gübre Medikal Dış Ticaret İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/175592 · 13.07.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Platex Kimya Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺28.960
2021/175592 · 24.06.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Platex Kimya Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺58.800
2021/175592 · 17.06.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Platex Kimya Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺122.315
2021/175592 · 17.06.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Oseka Özel Sağlık Hizmetleri Medikal Tıbbı Cihazları Tekstil Temizlik Maddeleri Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺96.000
2021/175592 · 16.06.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺145.000
2021/175592 · 16.06.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺12.000
2021/175592 · 14.06.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Prizma-Med Sağlık Hizmetleri Tic.San Ltd.Şti. — ₺63.800
2021/175592 · 11.06.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Tagü Yönetim Organizasyon İnşaat Taahhüt E-Ticaret Tarım Ürünleri Hayvancılık Gübre Medikal Dış Ticaret İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺49.740
2021/175592 · 11.06.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Güneyli Endüstriyel Temizlik Ürünleri Duşakabin Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Gıda Pazarlama Dağıtım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺69.028
2021/175592 · 10.06.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺3.675
2021/175592 · 10.06.2021

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Alıştım İthalat İhracat Turizm İnşaat Temizlik Özel Yurtlar Tarım Hayv.Gıda Yemek.Mad.Otom.Hastane Özel Güvenlik Paz. San. Ticaret Limited Şirketi — ₺569.086