Kamu İhaleleri

DEVLET HASTANESİ-ÇORLU SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 42 Kalem Temizlik Malzemesi alımı 4734 Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

DEVLET HASTANESİ-ÇORLU SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 42 Kalem Temizlik Malzemesi alımı 4734 Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Tekirdağ), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.235.011.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

ATC Grup Medikal Tekstil ve Temizlik Hizmeti Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)CEY Grup Temizlik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)Uygunlar Tahmil Tahliye Taşımacılık Otomotiv İnşaat ve Malzemeleri Turizm Ticaret Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi. (1)Mes Sud Reklam Otomotiv Bilgisayar Gıda Temizlik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Neta Temizlik Ürünleri Kimya İnşaat San.ve Tic.Ltd.Ş (1)Tetikoğlu Kimya Gıda Otom.İnş.ve Paz.San.Tic.Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/340372 · 21.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: ATC Grup Medikal Tekstil ve Temizlik Hizmeti Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺106.745
2020/340372 · 21.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: CEY Grup Temizlik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺44.988
2020/340372 · 17.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Uygunlar Tahmil Tahliye Taşımacılık Otomotiv İnşaat ve Malzemeleri Turizm Ticaret Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi. — ₺8.303
2020/340372 · 17.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Mes Sud Reklam Otomotiv Bilgisayar Gıda Temizlik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺266.080
2020/340372 · 17.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Neta Temizlik Ürünleri Kimya İnşaat San.ve Tic.Ltd.Ş — ₺73.200
2020/340372 · 17.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Tetikoğlu Kimya Gıda Otom.İnş.ve Paz.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺113.822
2020/340372 · 14.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yiğit Caterıng Yemek Üretim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺14.300
2020/340372 · 14.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Musanta Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺45.950
2020/340372 · 14.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Efe 1 Temizlik Kırtasiye Gıda İnş.Tic.Ltd.Şti. — ₺146.038
2020/340372 · 14.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı İş Ortaklığı — ₺252.986
2020/340372 · 14.09.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kar-Dağ Karadeniz Gıda Dağıtım Temizlik ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺162.600