Kamu İhaleleri

DEVLET HASTANESİ -DENİZLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 232 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

DEVLET HASTANESİ -DENİZLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 232 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Denizli), kayıtlarımızda 30 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺3.675.351.

En çok ihale kazanan firmalar

FGM Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi (2)Asil Tıbbi Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Mega Tıp Laboratuar ve Tıbbi Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Canmer Biomedikal Teknolojileri Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Ar-Es Tıb.Elk.Ci.Mal Sağ.Dan.Hiz.Tic.San.İh.İt.Ltd.Şt (1)Burset Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/288178 · 15.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Asil Tıbbi Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺479.618
2020/288178 · 10.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺7.800
2020/288178 · 03.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Mega Tıp Laboratuar ve Tıbbi Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺236.084
2020/288178 · 03.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Canmer Biomedikal Teknolojileri Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺18.500
2020/288178 · 03.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: FGM Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺89.700
2020/288178 · 03.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ar-Es Tıb.Elk.Ci.Mal Sağ.Dan.Hiz.Tic.San.İh.İt.Ltd.Şt — ₺87.546
2020/288178 · 03.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: FGM Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺227.993
2020/288178 · 02.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Burset Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺6.370
2020/288178 · 02.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: SMT Medikal Tıbbi Malzemeler İth.İhr San.ve Tic.Ltd.Ş — ₺41.745
2020/288178 · 01.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: A.Z.M.Harita Jeoloji İnşaat Turizm Medikal Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺49.500
2020/288178 · 01.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺11.000
2020/288178 · 01.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gün Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺18.900
2020/288178 · 31.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: MK Tıbbi Malzeme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺573.124
2020/288178 · 31.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Biostar Biomedikal Mühendislik Anonim Şirketi — ₺228.000
2020/288178 · 31.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: MDD Yatırım Danışmanlık ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺11.405
2020/288178 · 31.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Delta Biomedikal Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺61.800
2020/288178 · 31.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Orakcı Bio Medikal Bilgisayar ve Telekomünikasyon Sistemleri Kozmetik Parfümeri Gıda ve Tekstil Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺54.488
2020/288178 · 31.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: BTM Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺37.172
2020/288178 · 31.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Momed Sağlık Ürünleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺9.450
2020/288178 · 28.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Baın Medikal Ticaret Limited Şirketi — ₺422.000
2020/288178 · 28.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aymed Medikal Tekstil Turizm Gıda İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺51.600
2020/288178 · 28.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺243.062
2020/288178 · 28.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi — ₺600
2020/288178 · 28.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Matek Medikal Analitik Teknik Sistemler Limited Şirketi — ₺313.870
2020/288178 · 28.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Biorad Medikal ve Laboratuvar Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺140.250
2020/288178 · 28.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Deltamed Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺19.300
2020/288178 · 27.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: RS Sağlık Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺82.000
2020/288178 · 27.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Doruk Sağlık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺44.500
2020/288178 · 27.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kardia Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺32.375
2020/288178 · 27.08.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sasan Sağlık Malzemeleri Üretim ve Pazarlama Anonim Şirketi — ₺75.600