Kamu İhaleleri

DEVLET HASTANESİ -İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 34 Kalem Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

DEVLET HASTANESİ -İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 34 Kalem Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (İstanbul), kayıtlarımızda 13 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺426.307.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)A ve A Sağlık Anonim Şirketi (1)Ensey Medikal Makina İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti (1)Soysallar Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Nehir İlaç ve Medikal Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/242452 · 02.07.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺64.055
2021/242452 · 01.07.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: A ve A Sağlık Anonim Şirketi — ₺36.150
2021/242452 · 30.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ensey Medikal Makina İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti — ₺12.470
2021/242452 · 29.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Soysallar Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺9.700
2021/242452 · 28.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Nehir İlaç ve Medikal Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺43.550
2021/242452 · 28.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi — ₺25.995
2021/242452 · 25.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺15.510
2021/242452 · 25.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aysanmed Medikal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺70.000
2021/242452 · 25.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.840
2021/242452 · 24.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Norm Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺24.715
2021/242452 · 24.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺115.000
2021/242452 · 24.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺4.344
2021/242452 · 24.06.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Tempo Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi — ₺1.978