Kamu İhaleleri

DEVLET HASTANESİ -YÜREĞİR SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 127 Kalem İlaç, Serum ve Beslenme Ürünleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

DEVLET HASTANESİ -YÜREĞİR SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 127 Kalem İlaç, Serum ve Beslenme Ürünleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Adana), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.322.413.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Polimed İlaç ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Koçak Farma İlaç ve Kimya San.A.Ş. (1)Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. (1)Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi (1)Gül Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Serum Depo Anonim Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/434283 · 15.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Polimed İlaç ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺103.481
2020/434283 · 14.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Koçak Farma İlaç ve Kimya San.A.Ş. — ₺122.410
2020/434283 · 13.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. — ₺82.387
2020/434283 · 12.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺149.252
2020/434283 · 12.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gül Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺446.206
2020/434283 · 09.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Serum Depo Anonim Şirketi — ₺122.526
2020/434283 · 09.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş. — ₺79.277
2020/434283 · 08.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi — ₺46.565
2020/434283 · 08.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İnci Ecza Deposu Ticaret Ltd.Şti. — ₺12.450
2020/434283 · 07.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. — ₺91.563
2020/434283 · 07.10.2020

İLAÇ, SERUM VE BESLENME ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Eska Ecza Deposu ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti — ₺66.296