Kamu İhaleleri

DEVLET HASTANESİ -ZONGULDAK KARADENİZ EREĞLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2022-2023 Yılları Tıbbi Cihazlar, Radyoloji Cihazları, Asansör, Makine Sistemlerinin Bakım-Onarımı ve İlaçlama Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

DEVLET HASTANESİ -ZONGULDAK KARADENİZ EREĞLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2022-2023 Yılları Tıbbi Cihazlar, Radyoloji Cihazları, Asansör, Makine Sistemlerinin Bakım-Onarımı ve İlaçlama Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Zonguldak), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.406.756.

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/650789 · 29.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Zafer Medikal ve Sağlık Hizmetleri Elektrik Elektronik Pazarlama İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺57.400
2021/650789 · 28.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: İntesan Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺14.000
2021/650789 · 28.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Tekno-Lift Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş. — ₺153.600
2021/650789 · 27.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Evren Mekanik Isıtma Soğutma Medikal ve İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi — ₺76.000
2021/650789 · 27.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Teknomedikal Tıbbi Cihazlar Medikal Ürünler Elektronik İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi — ₺7.296
2021/650789 · 27.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: FC Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺930.600
2021/650789 · 27.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Biogen Medikal Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi — ₺43.200
2021/650789 · 24.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Ser-Med Tıbbi Cih.İth.İhr.Paz.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺13.000
2021/650789 · 24.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Atese Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. — ₺6.300
2021/650789 · 22.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Riva Mühendislik Su Arıtma Sis.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺14.160
2021/650789 · 22.12.2021

BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Ece Teknik Servis ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. — ₺91.200