Kamu İhaleleri

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI EGE ÜNİVERSİTESİ 2022 Yılı 113 Kalem Tıbbi Sarf ve İlaç Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI EGE ÜNİVERSİTESİ 2022 Yılı 113 Kalem Tıbbi Sarf ve İlaç Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (İzmir), kayıtlarımızda 10 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺3.113.620.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2022/52380 · 06.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Premıum Diş Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺606.380
2022/52380 · 05.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Asident Dental Medikal İnşaat Taahüt Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺230.080
2022/52380 · 05.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺466.650
2022/52380 · 05.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Üreten Dental Diş Hekimliği Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺253.135
2022/52380 · 05.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Uysal Medikal Dişçilik ve Gıda Ürün San.Tic.Ltd.Şti. — ₺10.160
2022/52380 · 04.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Familya Medikal ve Teknolojik Ürünler İthalat İhracat ve Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺609.570
2022/52380 · 04.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: CHM Medikal İnşaat Turizm Seyahat Gıda Tarım Temizlik ve İlaçlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺9.495
2022/52380 · 04.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Dünya Dental Sağlık Ar.Ger.İth.İhr.Mak San.T.Ltd.Şti — ₺702.750
2022/52380 · 04.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺129.300
2022/52380 · 04.04.2022

TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzeme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi. — ₺96.100