Kamu İhaleleri

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ORDU ÜNİVERSİTESİ 168 Kalem Sarf Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ORDU ÜNİVERSİTESİ 168 Kalem Sarf Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Ordu), kayıtlarımızda 14 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.519.942.

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2022/433513 · 06.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Birey Medikal İnşaat Gıda Temizlik Limited Şirketi — ₺2.460
2022/433513 · 06.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Er Tıbbı Cih.Ortp.Malz.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺29.400
2022/433513 · 06.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Dünya Dental Sağlık Ar.Ger.İth.İhr.Mak San.T.Ltd.Şti — ₺94.585
2022/433513 · 05.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzeme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi. — ₺131.323
2022/433513 · 05.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Arun Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺240.400
2022/433513 · 05.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sur-Med Cerrahi ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler İthalat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺167.691
2022/433513 · 05.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: AZ Dental Diş Malzemeleri Ticaret Pazarlama Limited Şirketi — ₺297.858
2022/433513 · 05.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺304.011
2022/433513 · 05.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺97.308
2022/433513 · 05.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Atik Diş Deposu Tıbbi Ürün.Sağlık Hizm.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺20.109
2022/433513 · 04.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Premıum Diş Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺40.650
2022/433513 · 04.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Asident Dental Medikal İnşaat Taahüt Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺33.488
2022/433513 · 04.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺25.000
2022/433513 · 04.07.2022

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Uysal Medikal Dişçilik ve Gıda Ürün San.Tic.Ltd.Şti. — ₺35.660