Kamu İhaleleri

EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-ANTALYA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 82 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-ANTALYA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 82 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Antalya), kayıtlarımızda 17 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺3.023.360.

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/208351 · 16.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aldora Marka Patent Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Medikal Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺24.750
2021/208351 · 16.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Tuca İnşaat Turizm Medikal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺15.850
2021/208351 · 14.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Nurmed Medikal Turizm İnşaat Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺6.875
2021/208351 · 14.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medel Tıp Tıbbi Ekipmanlar İmalat İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺220.575
2021/208351 · 13.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺110.750
2021/208351 · 13.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺211.500
2021/208351 · 12.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Vygon Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺27.600
2021/208351 · 12.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺105.773
2021/208351 · 12.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺81.250
2021/208351 · 12.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. — ₺363.708
2021/208351 · 09.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Alpler Hastane Malzemeleripazarlama İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺390.000
2021/208351 · 09.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medikal İş Hast.Lab.Cihaz ve Alet.İth.Taah.Müm.Tic.Ltd.Şti. — ₺249.570
2021/208351 · 09.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺562.500
2021/208351 · 08.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yeditepe Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺34.800
2021/208351 · 08.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: FGM Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺595.400
2021/208351 · 08.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Geotek Medikal ve Sağlık Hizmetleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺2.960
2021/208351 · 07.07.2021

TIBBİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medixa Tekstil Limited Şirketi — ₺19.500