Kamu İhaleleri

ERİŞKİN HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 34 Kalem Tıbbi Demirbaş Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ERİŞKİN HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 34 Kalem Tıbbi Demirbaş Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Ankara), kayıtlarımızda 16 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺17.455.388.

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/423215 · 13.12.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Türk Philips Ticaret Anonim Şirketi — ₺6.720.000
2021/423215 · 23.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yiğit Sağlık Araç ve Gereçleri İthalat İhracat Pazarlama Limited Şirketi — ₺1.844.000
2021/423215 · 22.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: GE Medical Systems Türkiye Ltd.Şti — ₺4.123.200
2021/423215 · 19.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: B.Braun Avitum Turkey Sanayi Ticaret A.Ş. — ₺727.500
2021/423215 · 18.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Nitra Medikal İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi — ₺153.360
2021/423215 · 18.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: NMT Nidek Medikal Teknik Limited Şirketi — ₺138.000
2021/423215 · 18.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Biogen Medikal Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi — ₺259.000
2021/423215 · 17.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Draeger Medikal Ticaret ve Servis Anonim Şirketi — ₺2.099.250
2021/423215 · 17.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gentek Medikal ve Teknik Cihazlar Ticaret Sanayi Anonim Şirketi — ₺250.000
2021/423215 · 16.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Cansoy Medikal Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺24.000
2021/423215 · 16.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Simeks Tıbbi Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. — ₺598.000
2021/423215 · 16.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Elsa Ortopedi Rehabilitasyon ve Spor Malzemeleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺71.750
2021/423215 · 16.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺85.488
2021/423215 · 15.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Okuman Medikal Sistemler Anonim Şirketi — ₺18.900
2021/423215 · 15.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Şahinli Medikal Nakliye Organizasyon İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺104.800
2021/423215 · 12.11.2021

TIBBİ DEMİRBAŞ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sanmed Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺238.140