Kamu İhaleleri

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (HASTANE) BİRİMİ Tıbbi Sarf Malzemeleri alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (HASTANE) BİRİMİ Tıbbi Sarf Malzemeleri alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Eskişehir), kayıtlarımızda 34 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺6.162.865.

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/151454 · 19.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Orakcı Bio Medikal Bilgisayar ve Telekomünikasyon Sistemleri Kozmetik Parfümeri Gıda ve Tekstil Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺109.676
2021/151454 · 17.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺610.994
2021/151454 · 05.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Nitra Medikal İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi — ₺75.000
2021/151454 · 05.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Farmed Sağlık Gereçleri Tıbbi Cihazlar Satış Pazarlama ve Teknik Servis Hizmetleri Anonim Şirketi — ₺111.140
2021/151454 · 05.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medel Tıp Tıbbi Ekipmanlar İmalat İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺138.000
2021/151454 · 04.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Vita Tıbbi Ürünler Ulaştırma Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺49.040
2021/151454 · 04.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺5.837
2021/151454 · 04.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aydoğan Erden Ecza Deposu Ticaret Ltd.Şti. — ₺522.294
2021/151454 · 04.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Keymed Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺33.680
2021/151454 · 04.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Selam Medikal Taşımacılık San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺55.590
2021/151454 · 04.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Orcan Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺180.000
2021/151454 · 03.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kılıç Med Medikal Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺109.780
2021/151454 · 03.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺10.795
2021/151454 · 03.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: MAY Global Medikal Ticaret Anonim Şirketi — ₺10.000
2021/151454 · 03.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺30.300
2021/151454 · 03.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺538.800
2021/151454 · 03.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Endo-Lap İthalat İhracat Mümessillik Limited Şirketi — ₺39.880
2021/151454 · 03.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Prokardiyo Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi — ₺27.400
2021/151454 · 03.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Konfort Özel Sağlık.Hizm.Tıbbi Malz.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺250.400
2021/151454 · 02.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Repa Grup Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺41.760
2021/151454 · 02.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺626.290
2021/151454 · 02.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺1.304.150
2021/151454 · 02.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: MST Tıbbi Ürünler Plan Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺655.495
2021/151454 · 02.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. — ₺145.447
2021/151454 · 02.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Mask Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺150.900
2021/151454 · 02.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ar-Es Tıb.Elk.Ci.Mal Sağ.Dan.Hiz.Tic.San.İh.İt.Ltd.Şt — ₺21.684
2021/151454 · 02.08.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺11.500
2021/151454 · 30.07.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Burset Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺5.950
2021/151454 · 30.07.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Momed Sağlık Ürünleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺111.132
2021/151454 · 30.07.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺31.780
2021/151454 · 30.07.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Mes Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi. — ₺95.000
2021/151454 · 29.07.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Doruk Sağlık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺21.600
2021/151454 · 29.07.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: MED'C Tıbbi Malzeme Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. — ₺971
2021/151454 · 29.07.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Otamed Tıp-Lab Tıbbi Mal.İnş.İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺30.600