Kamu İhaleleri

GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 18 Aylık 128 Kalem Toplu Temizlik Malzemesi alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 18 Aylık 128 Kalem Toplu Temizlik Malzemesi alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Gaziantep), kayıtlarımızda 13 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺8.280.254.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Latin Kurumsal Hizmetler İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Akrep Kimya Bilgi ve Bilim Limited Şirketi (1)Platex Kimya Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)Temiz Kağıt Ambalaj Temizlik Ürünleri Makine İmalat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. (1)İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş (1)Atılım Endüstriyel Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/48736 · 22.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Latin Kurumsal Hizmetler İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺23.660
2020/48736 · 22.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺97.011
2020/48736 · 22.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akrep Kimya Bilgi ve Bilim Limited Şirketi — ₺424.287
2020/48736 · 22.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺330.142
2020/48736 · 22.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.502.577
2020/48736 · 22.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺374.290
2020/48736 · 22.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Platex Kimya Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺429.837
2020/48736 · 21.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Temiz Kağıt Ambalaj Temizlik Ürünleri Makine İmalat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺1.196.241
2020/48736 · 20.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş — ₺540.220
2020/48736 · 20.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Atılım Endüstriyel Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.896.520
2020/48736 · 20.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik ve Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺832.138
2020/48736 · 20.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Tepe Kurumsal Endüstriyel Temizlik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺626.683
2020/48736 · 20.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Neta Temizlik Ürünleri Kimya İnşaat San.ve Tic.Ltd.Ş — ₺6.650