Kamu İhaleleri

GİRESUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI İlimiz Merkez İlçede 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında Taşımalı Eğitim Uygulaması kapsamında muhtelif yerleşim biriminden 14 Taşıma Merkezi Temel Eğitim Okullarına (ilkokul/ortaokul/İHOO) toplam 660 öğrenci taşıma hizmeti işi hizmet alımı 4734 sayılı İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

GİRESUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI İlimiz Merkez İlçede 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında Taşımalı Eğitim Uygulaması kapsamında muhtelif yerleşim biriminden 14 Taşıma Merkezi Temel Eğitim Okullarına (ilkokul/ortaokul/İHOO) toplam 660 öğrenci taşıma hizmeti işi hizmet alımı 4734 sayılı İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Giresun), kayıtlarımızda 23 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺952.859.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Akçay Turizm Halıcılık Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. (1)DMR Taşımacılık Turizm Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi (1)Kümbet Servis Nakliyat Turizm Hizm.Orm.Ürn.San.Tic.Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/358537 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Akçay Turizm Halıcılık Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺23.622
2020/358537 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺33.480
2020/358537 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.720
2020/358537 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺115.078
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺73.842
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.832
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺34.596
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺41.292
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: DMR Taşımacılık Turizm Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺170.469
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺26.691
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Kümbet Servis Nakliyat Turizm Hizm.Orm.Ürn.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺82.212
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺47.430
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺28.551
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺25.482
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺27.528
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.771
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺22.320
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.157
2020/358537 · 26.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺24.738
2020/358537 · 24.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺19.902
2020/358537 · 24.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.460
2020/358537 · 24.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺26.970
2020/358537 · 24.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺19.716