Kamu İhaleleri

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 111 Kalem Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 111 Kalem Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Şanlıurfa), kayıtlarımızda 15 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺4.314.455.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2022/156518 · 28.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺185.462
2022/156518 · 22.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺128.420
2022/156518 · 22.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi — ₺78.300
2022/156518 · 22.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Zenda Medikal Elektronik İnşaat Temizlik Gıda Pazarlama Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi — ₺417.853
2022/156518 · 22.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Beren Medikal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺760.791
2022/156518 · 22.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metromed Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. — ₺20.956
2022/156518 · 22.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Üzümcü Tıbbı Cih.ve Medikal Gaz Sis. San.ve Tic.A.Ş. — ₺625.620
2022/156518 · 20.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi — ₺8.425
2022/156518 · 20.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺492.145
2022/156518 · 20.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺469.854
2022/156518 · 20.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gurmed Medikal Gıda Temizlik Kırtasiye İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺44.325
2022/156518 · 20.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Diya-Tek Diyaliz Tekstil Medikal Bilgisayar Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺123.635
2022/156518 · 17.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺97.904
2022/156518 · 17.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: MNR Medikal Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret.Ltd.Şti. — ₺824.506
2022/156518 · 14.06.2022

BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺36.260