Kamu İhaleleri

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020 Yılı 172 Kalem Temizlik Malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020 Yılı 172 Kalem Temizlik Malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (İstanbul), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺6.083.905.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri Anonim Şirketi (1)Kılınç Grup Endüstri Ür.Ot.İnş.San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. (1)CEY Grup Temizlik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik ve Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/56405 · 13.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri Anonim Şirketi — ₺760.149
2020/56405 · 13.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kılınç Grup Endüstri Ür.Ot.İnş.San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺52.835
2020/56405 · 13.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: CEY Grup Temizlik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺166.552
2020/56405 · 13.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik ve Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺4.150
2020/56405 · 10.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺584.603
2020/56405 · 10.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş — ₺138.540
2020/56405 · 10.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺38.446
2020/56405 · 09.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺19.880
2020/56405 · 09.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Neta Temizlik Ürünleri Kimya İnşaat San.ve Tic.Ltd.Ş — ₺19.069
2020/56405 · 09.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Latin Kurumsal Hizmetler İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺574
2020/56405 · 08.04.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Acar Kurumsal Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi — ₺4.299.107