Kamu İhaleleri

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 3 Aylık 150 Kalem Anestezi Sarf Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 3 Aylık 150 Kalem Anestezi Sarf Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (İstanbul), kayıtlarımızda 12 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺4.451.858.

En çok ihale kazanan firmalar

EBA Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (2)Erdoğu Paz.Tıbbi Malz.İth.İhr.Tic.ve San.AŞ (1)Cardıologic Biomedikal Mühendislik Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi (1)Vizyon İç ve Dış Ticaret A.Ş. (1)Kılıç Med Medikal Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)Meditaş Tıbbı Araç ve Gereç.İth.İhr.İm.San.ve Tic.AŞ (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/179159 · 12.07.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: EBA Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺297.612
2021/179159 · 25.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erdoğu Paz.Tıbbi Malz.İth.İhr.Tic.ve San.AŞ — ₺301.645
2021/179159 · 09.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Cardıologic Biomedikal Mühendislik Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi — ₺250.000
2021/179159 · 09.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Vizyon İç ve Dış Ticaret A.Ş. — ₺458.724
2021/179159 · 09.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kılıç Med Medikal Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺332.220
2021/179159 · 08.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: EBA Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺79.420
2021/179159 · 08.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Meditaş Tıbbı Araç ve Gereç.İth.İhr.İm.San.ve Tic.AŞ — ₺184.058
2021/179159 · 08.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Okuman Medikal Sistemler Anonim Şirketi — ₺314.916
2021/179159 · 08.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sasan Sağlık Malzemeleri Üretim ve Pazarlama Anonim Şirketi — ₺445.000
2021/179159 · 08.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Vygon Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺287.923
2021/179159 · 04.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺1.487.540
2021/179159 · 03.06.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Norm Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺12.800