Kamu İhaleleri

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 253 Kalem Tıbbi Sarf ve Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 253 Kalem Tıbbi Sarf ve Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Tunceli), kayıtlarımızda 28 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.578.135.

En çok ihale kazanan firmalar

BLT Medikal Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)MST Tıp Sistemleri Teknolojisi Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Erzincan Uğur Itriyat Kozmetik Tıbbi Malzeme Deri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Yıldırım Med Medikal Turizm İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Hedef Sağlık Gıda Temizlik İnşaat Medikal Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Sonra Medikal Pazarlama Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/326645 · 09.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: BLT Medikal Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺13.052
2020/326645 · 06.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: MST Tıp Sistemleri Teknolojisi Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺76.140
2020/326645 · 30.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erzincan Uğur Itriyat Kozmetik Tıbbi Malzeme Deri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺12.332
2020/326645 · 30.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yıldırım Med Medikal Turizm İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺99.200
2020/326645 · 30.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Hedef Sağlık Gıda Temizlik İnşaat Medikal Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺56.999
2020/326645 · 29.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺10.026
2020/326645 · 29.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺54.800
2020/326645 · 28.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sonra Medikal Pazarlama Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺71.100
2020/326645 · 28.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Prestij Sağlık Ürünleri Turizm Gıda İnşaat Taahhüt Tic.San Ltd.Şti — ₺5.280
2020/326645 · 28.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺43.510
2020/326645 · 28.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.531
2020/326645 · 25.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: MYD Medikal Sağlık İnşaat Gıda Temizlik Otomotiv Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺53.580
2020/326645 · 25.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Çağ Med Medikal Bilgisayar Elektronik Nakliye Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺61.984
2020/326645 · 24.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Denizler Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺3.000
2020/326645 · 24.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Alice Medikal Sos.Hikırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti — ₺13.858
2020/326645 · 24.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Defne Kimyevi Ve Tıbbi Ürünler Sanayi Ticaret Ltd.Şti. — ₺56.025
2020/326645 · 24.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Nidamed Medikal Ve Sağlık Hizmetleri Bilgisayar İnşaat Temizlik Otomotiv İthalat İhracat Ticaret Ve Sanayi Ltd.Şti. — ₺76.950
2020/326645 · 24.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Komed Medikal Itriyat Madencilik İnşaat Taahhüt Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.600
2020/326645 · 24.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Doğuş Medikal Sağlık Hizmetleri İnş.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺102.715
2020/326645 · 24.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kafmed Sağlık Medikal İnşaat Tarım İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺23.215
2020/326645 · 23.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺242.107
2020/326645 · 23.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺49.400
2020/326645 · 23.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Diya-Tek Diyaliz Tekstil Medikal Bilgisayar Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺128.750
2020/326645 · 23.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Zenda Medikal Elektronik İnşaat Temizlik Gıda Pazarlama Sanayi Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺60.147
2020/326645 · 23.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: A.G.Y.Teknik Tibbi Cihazlar Sarf Malzemeleri Elektrik Elektronik Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺112.836
2020/326645 · 23.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kon-Med Sağlık İnşaat Turizm Eğitim Limited Şirketi — ₺90.720
2020/326645 · 22.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: RS Sağlık Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺17.200
2020/326645 · 22.09.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺18.080