Kamu İhaleleri

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 75 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 75 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Mardin), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺4.106.890.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Kılınç Grup Endüstri Ür.Ot.İnş.San.Ve Dış Tic.Ltd.Şti. (1)İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş (1)Karadaş Turizm Taşımacılık İnşaat Tekstil Temizlik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. (1)Zekeriya Avcı İnşaat Taahhüt Makina Kiralama Hazır Beton Turizm Petrol Kimya Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Latin Kurumsal Hizmetler İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Aktaroğlu İnşaat Medikal Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/263659 · 31.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺158.963
2020/263659 · 28.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kılınç Grup Endüstri Ür.Ot.İnş.San.Ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺65.450
2020/263659 · 28.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş — ₺23.862
2020/263659 · 28.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Karadaş Turizm Taşımacılık İnşaat Tekstil Temizlik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺19.951
2020/263659 · 27.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Zekeriya Avcı İnşaat Taahhüt Makina Kiralama Hazır Beton Turizm Petrol Kimya Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺193.492
2020/263659 · 27.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Latin Kurumsal Hizmetler İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺184.669
2020/263659 · 27.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aktaroğlu İnşaat Medikal Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺8.206
2020/263659 · 27.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺235.354
2020/263659 · 26.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Büneyye Karataş Temizlik Gıda Sebze Meyve Komisyonculuğu Kırtasiye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺213.561
2020/263659 · 26.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺2.923.791
2020/263659 · 25.08.2020

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Emirgan Tem.Ve Gıda Bilgi.İnş.Tur.Müh.İt.İhr.Tic.San.Ltd.Şti — ₺79.590