Kamu İhaleleri

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Başkanlığımıza Bağlı Sağlık Tesisleri İçin Yılı ( 3 Aylık ) Toplu İlaç Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Başkanlığımıza Bağlı Sağlık Tesisleri İçin Yılı ( 3 Aylık ) Toplu İlaç Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (İstanbul), kayıtlarımızda 18 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺17.367.847.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. (1)Koçak Farma İlaç ve Kimya San.A.Ş. (1)Baxter Turkey Renal Hizmetler Anonim Şirketi (1)Fizyopol Ecza Deposu ve Sağlık Gereçleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi (1)Pharmaıst Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/36763 · 09.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. — ₺447.837
2021/36763 · 09.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Koçak Farma İlaç ve Kimya San.A.Ş. — ₺2.110.506
2021/36763 · 09.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Baxter Turkey Renal Hizmetler Anonim Şirketi — ₺156.427
2021/36763 · 09.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Fizyopol Ecza Deposu ve Sağlık Gereçleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺86.558
2021/36763 · 08.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺5.571.339
2021/36763 · 08.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Pharmaıst Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi — ₺854.241
2021/36763 · 08.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Polifarma İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺363.201
2021/36763 · 08.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş. — ₺2.271.090
2021/36763 · 08.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺2.355.115
2021/36763 · 08.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metin Onay Ecza Deposu Ltd Şti. — ₺11.596
2021/36763 · 07.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İnci Ecza Deposu Ticaret Ltd.Şti. — ₺618.321
2021/36763 · 07.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. — ₺1.223.424
2021/36763 · 07.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Burak Ecza Deposu ve Tic.Ltd.Şti. — ₺439.610
2021/36763 · 07.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Doruk Ecza Deposu Tic. Ltd. Şti. — ₺379.115
2021/36763 · 07.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: OTC İstanbul İlaç Pazarlama ve Ecza Deposu Medikal İtriyat İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺85.467
2021/36763 · 07.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Serum Depo Anonim Şirketi — ₺1.307
2021/36763 · 06.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gül Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺311.050
2021/36763 · 05.04.2021

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Eska Ecza Deposu ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti — ₺81.645