Kamu İhaleleri

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Başkanlığımıza bağlı Sağlık Tesislerine 12 Aylık 42 Kalem Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Başkanlığımıza bağlı Sağlık Tesislerine 12 Aylık 42 Kalem Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (İstanbul), kayıtlarımızda 12 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺3.737.785.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Seyamed Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi (2)Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi (2)Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (2)Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi (1)Olgun Medikal İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi (1)Norm Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/206431 · 05.08.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Seyamed Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺21.870
2020/206431 · 29.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺35.337
2020/206431 · 23.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺55.944
2020/206431 · 16.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Seyamed Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.360.088
2020/206431 · 16.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺42.432
2020/206431 · 14.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺1.440.000
2020/206431 · 14.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺19.142
2020/206431 · 14.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺41.594
2020/206431 · 14.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Olgun Medikal İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi — ₺42.518
2020/206431 · 13.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Norm Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺258.998
2020/206431 · 13.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺8.963
2020/206431 · 10.07.2020

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aysanmed Medikal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺410.900