Kamu İhaleleri

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Sivas), kayıtlarımızda 15 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺986.584.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/485231 · 17.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gül Tıbbi Malzeme Restaurant Temizlik Nakliyat Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺4.576
2021/485231 · 17.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺13.561
2021/485231 · 15.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺94.718
2021/485231 · 14.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kalice Tekstil Tıbbi Malzeme İnşaat Gıda Kırtasiye Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺71.256
2021/485231 · 13.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi — ₺10.615
2021/485231 · 13.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Dimsan Dental Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺54.520
2021/485231 · 13.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metro Diş Deposu Tıbbi Malzemeler İth.ve İhr.Ltd.Şti — ₺35.280
2021/485231 · 13.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺91.268
2021/485231 · 13.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Trend Radyoloji Medikal ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi — ₺20.000
2021/485231 · 13.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺110.397
2021/485231 · 13.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ostin İnşaat Taahhüt Medikal Gıda Tic San.Ltd.Şti. — ₺56.250
2021/485231 · 13.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi — ₺130.255
2021/485231 · 10.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Tekno Dental Medikal Diş Hekimliği Cihazları Sanayi ve Ticaret Limited Şiketi — ₺83.423
2021/485231 · 10.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: AZ Dental Diş Malzemeleri Ticaret Pazarlama Limited Şirketi — ₺52.650
2021/485231 · 10.12.2021

BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti. — ₺157.816