Kamu İhaleleri

İNEBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında 06.09.2021-17.06.2022 Tarihleri Arasında 183 İş Günü Taşımalı İlkokulu Ve Ortaokulu Merkez Hattında Bulunan 334 Öğrencinin 22 Taşıma Aracı İle Taşınması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

İNEBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında 06.09.2021-17.06.2022 Tarihleri Arasında 183 İş Günü Taşımalı İlkokulu Ve Ortaokulu Merkez Hattında Bulunan 334 Öğrencinin 22 Taşıma Aracı İle Taşınması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (Kastamonu), kayıtlarımızda 12 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺498.015.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Doruk Gıda ve İht.Mdoto.Nak.ve Tş.S.ve Tic.Ltd.Şti. (1)Saygı Karadeniz Gıda Nakliye İnşaat Temizlik Güvenlik Hizmetleri Turizm Dayanıklı Tüketim Malları ve İhtiyaç Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)İnebolu Saygı Turizm Taşımacılık ve Nakliyecilik Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Doruk Gıda ve İht.Mdoto.Nak.ve Tş.S.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺51.972
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺44.012
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Saygı Karadeniz Gıda Nakliye İnşaat Temizlik Güvenlik Hizmetleri Turizm Dayanıklı Tüketim Malları ve İhtiyaç Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺83.265
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: İnebolu Saygı Turizm Taşımacılık ve Nakliyecilik Ltd.Şti. — ₺39.345
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺34.486
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺34.512
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺36.417
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺31.659
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺30.927
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺30.744
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺37.698
2021/399386 · 15.10.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺42.978