Kamu İhaleleri

İSTANBUL TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

İSTANBUL TED.BLG.BŞK (MSB) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (İstanbul), kayıtlarımızda 22 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺32.985.800.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi (17)Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş. (4)Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/533000 · 17.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş. — ₺4.176.717
2020/533000 · 17.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş. — ₺1.340.066
2020/533000 · 17.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺1.013.466
2020/533000 · 17.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş. — ₺9.904.501
2020/533000 · 17.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi. — ₺7.911.939
2020/533000 · 17.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺1.135.295
2020/533000 · 17.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Cengiz Elektrik Toptan Satış A.Ş. — ₺1.367.066
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺374.472
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺360.001
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺897.912
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺562.731
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺871.063
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺111.752
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺260.981
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺347.346
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺248.025
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺887.384
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺358.061
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺352.659
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺44.278
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺370.608
2020/533000 · 11.12.2020

ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi — ₺89.478