Kamu İhaleleri

KAHRAMANMARAŞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 212 Kalem diş sarf malzemesi alımı alımı sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

KAHRAMANMARAŞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 212 Kalem diş sarf malzemesi alımı alımı sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Kahramanmaraş), kayıtlarımızda 12 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺3.354.120.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Adatürk Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Akme Diş Deposu Ltd.Şti. (1)Anka Tıbbi Malzeme Araç ve Gereçleri Elektrik Elektronik Bilgisayar İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Öncü Dental Tıbbi Malzeme İnşaat Taahhüt Enerji Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi (1)Dimsan Dental Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2019/711064 · 29.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Adatürk Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺11.070
2019/711064 · 29.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺5.400
2019/711064 · 29.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akme Diş Deposu Ltd.Şti. — ₺70.240
2019/711064 · 29.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺2.171.681
2019/711064 · 29.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺49.214
2019/711064 · 29.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺155.855
2019/711064 · 29.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Anka Tıbbi Malzeme Araç ve Gereçleri Elektrik Elektronik Bilgisayar İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺64.220
2019/711064 · 29.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺239.033
2019/711064 · 29.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Öncü Dental Tıbbi Malzeme İnşaat Taahhüt Enerji Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺116.795
2019/711064 · 29.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Dimsan Dental Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺40.494
2019/711064 · 28.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Bursa Pazarı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺267.810
2019/711064 · 28.05.2020

DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Dünya Dental Sağlık Ar.Ger.İth.İhr.Mak San.T.Ltd.Şti — ₺162.308