Kamu İhaleleri

KIRŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 253 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

KIRŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 253 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Kırşehir), kayıtlarımızda 37 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺3.473.813.

En çok ihale kazanan firmalar

Effe Group Medikal İnşaat Taahhüt Taşımacılık Sağlık Hizmetleri Temizlik İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi (1)Anatomi Hastane ve Tedavi Hizmetleri Limited Şirketi (1)Mediplus Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Seres Medikal Danışmanlık İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. (1)Flora Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Vefa Diş Deposu İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/41527 · 28.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Effe Group Medikal İnşaat Taahhüt Taşımacılık Sağlık Hizmetleri Temizlik İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺37.510
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Anatomi Hastane ve Tedavi Hizmetleri Limited Şirketi — ₺36.450
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Mediplus Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺17.760
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Seres Medikal Danışmanlık İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺100.000
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Flora Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺165.551
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺138.000
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺82.500
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Vefa Diş Deposu İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺2.870
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Tekno Bio Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.400
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kafmed Sağlık Medikal İnşaat Tarım İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺18.000
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺37.500
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Neta Medikal Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd.Şti. — ₺127.882
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Nitra Medikal İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi — ₺48.340
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Matek Medikal Analitik Teknik Sistemler Limited Şirketi — ₺108.700
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Med Medikal Elektronik Teknolojileri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺88.100
2020/41527 · 04.05.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kalice Tekstil Tıbbi Malzeme İnşaat Gıda Kırtasiye Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.940
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺119.430
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Emsa Ambulans ve Dış Ticaret A.Ş. — ₺77.490
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Med'c Tıbbi Malzeme Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. — ₺39.067
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metin Onay Ecza Deposu Ltd Şti. — ₺17.965
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medikal İş Hast.Lab.Cihaz ve Alet.İth.Taah.Müm.Tic.Ltd.Şti. — ₺91.005
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Stryker Tıbbi Cihazları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺106.750
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi ve Ticaret A.Ş — ₺51.120
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺73.800
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺250.712
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺980
2020/41527 · 30.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Shayra Medikal Sağlık Kozmetik Ticaret Limited Şirketi — ₺1.218
2020/41527 · 29.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Çavuşoğlu Tıbbi Malzeme ve Elektronik Sanayi Ticaret Ltd.Şti. — ₺400.483
2020/41527 · 29.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti. — ₺104.859
2020/41527 · 29.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺54.601
2020/41527 · 29.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Varol Tekstil Turizm Gıda Mob.San.Tic Ltd.Şrk. — ₺402.600
2020/41527 · 29.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Murat Sağlık Ürünleri Turzim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺84.600
2020/41527 · 29.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Burset Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺5.680
2020/41527 · 29.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yağız Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺252.491
2020/41527 · 28.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: B.Braun Medikal Dış Ticaret Anonim Şirketi. — ₺26.621
2020/41527 · 27.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Savaş Medikal Laboratuar Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺87.000
2020/41527 · 27.04.2020

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺212.840