Kamu İhaleleri

KIRŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 311 Kalem İlaç ve Serum alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

KIRŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 311 Kalem İlaç ve Serum alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Kırşehir), kayıtlarımızda 14 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺4.399.754.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

İnci Ecza Deposu Ticaret Ltd.Şti. (1)Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. (1)Biem İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Polimed İlaç ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)OTC İstanbul İlaç Pazarlama ve Ecza Deposu Medikal İtriyat İthalat İhracat Limited Şirketi (1)Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/41411 · 13.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İnci Ecza Deposu Ticaret Ltd.Şti. — ₺92.922
2020/41411 · 13.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. — ₺552.797
2020/41411 · 13.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Biem İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺159.741
2020/41411 · 13.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Polimed İlaç ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺200.182
2020/41411 · 13.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: OTC İstanbul İlaç Pazarlama ve Ecza Deposu Medikal İtriyat İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺43.460
2020/41411 · 10.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. — ₺86.186
2020/41411 · 10.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Koçak Farma İlaç ve Kimya San.A.Ş. — ₺1.206.387
2020/41411 · 10.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Eska Ecza Deposu ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti — ₺187.839
2020/41411 · 10.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺382.408
2020/41411 · 10.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş. — ₺73.912
2020/41411 · 09.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gül Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺351.143
2020/41411 · 09.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Metin Onay Ecza Deposu Ltd Şti. — ₺316.560
2020/41411 · 09.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺368.583
2020/41411 · 09.04.2020

İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi — ₺377.634