Kamu İhaleleri

KOCAELİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 159 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Ve Eldiven Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

KOCAELİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 159 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Ve Eldiven Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Kocaeli), kayıtlarımızda 20 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.314.178.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

B.Braun Medikal Dış Ticaret Anonim Şirketi. (1)Yimer Medikal Grup Özel Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi (1)Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (1)Medsu Tıbbi Malzemeler Pazarlama Ticaret Limited Şirketi (1)Kardeşler Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. (1)Gül Tıbbi Malzeme Restaurant Temizlik Nakliyat Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/347171 · 23.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: B.Braun Medikal Dış Ticaret Anonim Şirketi. — ₺72.812
2020/347171 · 23.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yimer Medikal Grup Özel Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi — ₺52.288
2020/347171 · 23.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.215
2020/347171 · 22.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medsu Tıbbi Malzemeler Pazarlama Ticaret Limited Şirketi — ₺23.003
2020/347171 · 22.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kardeşler Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺601.938
2020/347171 · 21.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gül Tıbbi Malzeme Restaurant Temizlik Nakliyat Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺11.050
2020/347171 · 21.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺64.842
2020/347171 · 21.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺2.025
2020/347171 · 20.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Royal Hastane Donanımları San.ve Tic.A.Ş. — ₺47.025
2020/347171 · 20.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: RB Çözüm Medikal Tıbbi Ürünler Temizlik İnşaat Hırdavat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺510
2020/347171 · 20.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Ermed Tıp Medikal Ticaret Anonim Şirketi — ₺28.251
2020/347171 · 20.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kılıç Med Medikal Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺74.848
2020/347171 · 20.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺10.438
2020/347171 · 19.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: ST Sağlık Ürünleri İnş.Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺14.286
2020/347171 · 19.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺10.715
2020/347171 · 19.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Aritmi Medikal İşletmecilik ve Ticaret Limited Şirketi — ₺77.810
2020/347171 · 19.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: MDD Yatırım Danışmanlık ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺193.653
2020/347171 · 19.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺2.475
2020/347171 · 19.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kaf Grup Sağlık Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. — ₺14.436
2020/347171 · 16.10.2020

TIBBİ SARF MALZEME VE ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Atilla Kimya San ve Tic.Ltd.Şti. — ₺10.560