Kamu İhaleleri

KUMRU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Kumru İlk/Ortaokul Öğrencilerini Taşıma İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

KUMRU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Kumru İlk/Ortaokul Öğrencilerini Taşıma İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Ordu), kayıtlarımızda 17 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺4.805.185.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Ocak Taşımacılık Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)Tinci Gıda Tar.Nak.Temz.Paz.Dağıtım San.ve Tic.Ltd.Ş (1)Sunma Zeytincilik Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. (1)Ocak Taşımacılık Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)Tinci Gıda Tar.Nak.Temz.Paz.Dağıtım San.Ve Tic.Ltd.Ş (1)Sunma Zeytincilik Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Ltd Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/406627 · 27.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺167.804
2021/406627 · 27.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺157.248
2021/406627 · 27.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺231.340
2021/406627 · 27.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Ocak Taşımacılık Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺715.624
2021/406627 · 27.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Tinci Gıda Tar.Nak.Temz.Paz.Dağıtım San.ve Tic.Ltd.Ş — ₺525.070
2021/406627 · 27.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Sunma Zeytincilik Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. — ₺376.467
2021/406627 · 27.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺32.578
2021/406627 · 27.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺140.686
2020/348193 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺137.961
2020/348193 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺757.537
2020/348193 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺127.347
2020/348193 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺277.562
2020/348193 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Ocak Taşımacılık Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺244.222
2020/348193 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Tinci Gıda Tar.Nak.Temz.Paz.Dağıtım San.Ve Tic.Ltd.Ş — ₺419.067
2020/348193 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺55.034
2020/348193 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Sunma Zeytincilik Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Ltd Şti. — ₺343.145
2020/348193 · 27.08.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺96.492